Hajdúszoboszló Járás Általános Iskoláinak
Tanulmányi Versenyei
2016/2017-os tanév 

Ssz. Időpont Megnevezés Évfolyam Rendező
1. 10. 06.
csütörtök
14:00 
Állati vetélkedő 5-6. évfolyam
3 fős csapat
Thököly Imre Kéttannyelvű Általános Iskola
Totyikné B.G.,
Szemán Zsuzsa
2. 10. 27. csütörtök Olvasóverseny 2-4. évfolyam egyéni Pávai Vajna Ferenc Általános Iskola
Détárné Kincses Anikó
3. 11. 17. csütörtök Egészségügyi vetélkedő 2-4. évfolyam
csoportos
Pávai Vajna Ferenc Általános Iskola
Antalné Császi Erika
4. 11. 24. csütörtök Angol országismereti verseny   Pávai Vajna Ferenc Általános Iskola
Vargáné Kondacs Éva
5. 11. 10.
csütörtök
 14:30 
Alsós rajzverseny 1-4. évfolyam Bárdos Lajos Általános Iskola
Szoboszlainé Kádár Anikó
6. 12. 05.
hétfő
14:30 
Angol vers- és prózamondó egyéni korcsoportonként 5 fő 3-4. évfolyam
és 5-6. évfolyam
Bárdos Lajos Általános Iskola
Pappné Erdei Katalin
7. 01. 26. csütörtök Kincskereső 3-4. évfolyam
csoportos
Pávai Vajna Ferenc Általános Iskola
Czakó Nelli Lázárné,
Szilágyi Anikó
8. 01. 27. péntek Kövy-kupa kézilabda verseny 3-4. o. fiú-leány
7-8. o. fiú leány
Kövy Sándor Általános Iskola Nádudvar
Kiss Dóra,
Horváth Imre,
Brósch László
9. 01. 27.
péntek
14:00 
Magyar Kultúra Napja Mesemondó – egyéni Rajz  5-6. évfolyam
5-6-7-8. évfolyam
egyéni évfolyamonként
2-2 fő
Bárdos Lajos Általános Iskola
Nagyné Varga Judit. Takács Nagy Anita. Szoboszlainé Kádár Anikó
10. február Kazinczy szépkiejtési verseny 5-8. évfolyam
egyéni
Pávai Vajna Ferenc Általános Iskola
Tóthné Németi Ilona
11. 02. 28.
kedd
14:00 
Játékos angol nyelvi csoportos vetélkedő alsó: 2x3 fő
felső: 2x4 fő
Gönczy Pál Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola Gálné Tar Gyöngyi
12. 02. 09.
kedd
14:30 
Thököly Városi Angol Feladatmegoldó verseny 5-6. és 7-8. évfolyam Thököly Imre Kéttannyelvű Általános Iskola
Hegedűs Erika
Tóthné Németi Mariann
13. 02. 28.
kedd
14:30 
Népdaléneklési verseny 3-8. évfolyam, egyéni, csoportos max. 10 fő Bárdos Lajos Általános Iskola
Tóth Sándorné
14. 03. 05. szombat Tehetségkutató énekverseny egyéni és csoportos 1-8. évfolyam Kövy Sándor Általános Iskola Nádudvar
15. 03. 13. hétfő 15:00 Történelem verseny csoportos 4 fő/csoport (iskolánként max. 2 csapat) Bárdos Lajos Általános Iskola
Holodáné Kaló Csilla
16. 03. 21.
kedd
14:00
Városi egyéni matematika verseny 1-8. évfolyam évfolyamonként 4-4 tanuló Gönczy Pál Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
Fülöpné szabó Pálma, Kovács Márta
17. 03. 21.
kedd
Kövy-kupa kézilabda verseny 3-4. o. fiú-leány
7-8. o. fiú leány
Kövy Sándor Általános Iskola Nádudvar
Kiss Dóra,
Horváth Imre,
Brósch László
18. 03. 23.
csütörtök
Energiakaland 5-8. évfolyam
csoportos
Pávai Vajna Ferenc Általános Iskola
Szabó Gyuláné
19. 03. 30.
csütörtök
Felsős Városi Kincskereső Vetélkedő 5-8. évfolyam
csoportos
Pávai Vajna Ferenc Általános Iskola
Tóthné Szántó Gabriella
20. 04. 07. péntek XXV.Varázsceruza helyesírási verseny 3-6. évfolyam Kövy Sándor Általános Iskola Nádudvar
Kovácsné Beke Márta
21. 04. 11.
kedd
14:30 
„Legkedvesebb versem” 5-6. és 7-8. évfolyam Thököly Imre Kéttannyelvű Általános Iskola
Erdei Gyuláné
Kunkli Nóra
22. 04. 10.
hétfő
14:00 
Informatika verseny kisiskolásoknak 5-6. évfolyam Thököly Imre Kéttannyelvű Általános Iskola
Fekésháziné Pallai Erika, Fülöp Ferenc,
Szabó Zsolt
23. 04. 11.
kedd
14:00 
Informatika verseny kisiskolásoknak 7-8. évfolyam Thököly Imre Kéttannyelvű Általános Iskola
Fekésháziné Pallai Erika, Fülöp Ferenc,
Szabó Zsolt
24. április közepe Irodalmi vetélkedő 5-6. évfolyam 3-3 fős csapatok, 5.6. évfolyam Veres Péter Általános Iskola Nagyhegyes
Tóth Sándorné
25. 04. 25.
kedd
14:30 
Föld napja vetélkedő 7-8. évfolyam
csoportos 4 fő/csoport (iskolánként max.2 csapat)
Bárdos Lajos Általános Iskola
Barna Donát,
Pongor Sándor
26. 04. 25.
kedd
Rubin cipők tehetségkutató verseny tánc kategóriában 1-8. évfolyam Kövy Sándor Általános Iskola Nádudvar
Gyöngyösi Sándor
27. 04. 27.
kedd
14:00 
Felelősek vagyunk a Földért (új alsós vetélkedő) 2-4. évfolyam
csoportos 3 fő/csoport
Bárdos Lajos Általános Iskola
Sándorné Balla Judit,
Czeglédiné Kukucska Katalin
28. május Diákolimpia Atlétika   Pávai Vajna Ferenc Általános Iskola
Pál László
29. 05. 04.
csütörtök
13:30 
Városismereti verseny 3-4. évfolyam Thököly Imre Kéttannyelvű Általános Iskola
Cseke Amália
30. 05. 08. hétfő Alsó – felső tagozat KRESZ megyei verseny 4-4 fős csapatok alsó felső Arany János Általános Iskola Ebes
31. május vége Kövy Olimpia térségi sport csapatverseny 5-8. évfolyam Kövy Sándor Általános Iskola Nádudvar
Brósch László
32.   Bozsik iskolai program és Diákolimpia   Pávai Vajna Ferenc Általános Iskola
Pál László