Sporteredmények 2013/2014. tanév

 
Mezei futóverseny
Kovács Adrienn 1.a, Juhász Larissza 2.b
Kátai Evelin 2.b, Kabály Zsanett 2.a
I. korcsoport Városi I. hely
Juhász Larissza 2.b I. korcsoport Megyei IV. hely
Mészáros Petra 4.a, Jákob Ramóna 4.b
Andrychuk Alexandra 4.a, Marx Vivien 4.a
II. korcsoport Városi I. hely
Megyei IV. hely
Sándor István 8.a, Szakál Szabolcs 8.c
Bodó Máté 8.b, Szabó Dávid 8.b
II. korcsoport Városi I. hely
Megyei IV. hely
Atlétika
Kamuti Csenge 1.b, Kátai Evelin 2.a
Kabály Zsanett 2.a, Juhász Larissza 2.b
Gazdag Réka 3.a, Szabó Dóra 3.a
I. korcsoport Diákolimpia
Városi I. hely
Cseke Lajos 6.a, Király Béla Dominik 6.a
Sarkadi József 6.a, Örvendi Balázs 7.a
Juhász andrás 6.b, Kis Simonka Dénes 6.b
III. korcsoport Diákolimpia
Városi I. hely
Megyei V. hely
Sarkadi József 6.a III. korcsoport Diákolimpia
Városi egyéni
összetett I. hely,
Megyei VIII. hely
Kuprák Ákos 8.c Magasugrás Diákolimpia
Megyei I. hely
Cseke Lajos 6.a     Magasugrás Diákolimpia
Megyei III. hely
Pál Éva 6.b Magasugrás Diákolimpia
Megyei V. hely
Szabó József Dávid 8.b Kislabdahajítás Diákolimpia
Megyei IV. hely
Szakál Szabolcs 8.c 100m-es síkfutás Diákolimpia
Megyei V. hely
Sarkadi József 6.a Távolugrás Diákolimpia
Megyei II. hely
Danka Dániel 8.b Távolugrás Diákolimpia
Megyei VI. hely
Úszás
Juhász András 6.b Diákolimpia 
Városi I. hely, Megyei I. hely, Országos IV. hely
Andriychuk Alexandra 4.a Diákolimpia Városi I. hely
Marosvásárhely nemzetközi verseny I.,II.,III. hely
Jákob Ramóna 4.b Diákolimpia Városi I. hely, Megyei III., IV. hely
Marosvásárhely nözi verseny III., IV. hely
Labdarúgás
II. Hegyköz Kupa nemzetközi torna I. hely
Matyasovszki Szabolcs 7.a, Bánhidi Zoltán 7.a, Örvendi Balázs 7.a, Sándor István 8.a
Simon Áron Dominik 8.a, Kis-Simonka Vince 8.a, Szalóki Balázs 8.a, Bodó Máté 8.b
Oláh Péter 8.b, Muhi Balázs 8.b, Szakál Szabolcs 8.c
Kosárlabda
Csuka Dániel 6.a, Cseke Lajos 6.a, Tóth Dániel 6.b
Király Béla Dominik 6.a, Varga Tamás 6.a
Földesi Dávid 6.a, Sarkadi József 6.a
III. korcsoport
Diákolimpia
Városi I. hely
Bodó Máté 8.b, Danka Dániel 8.b, Sándor István 8.a
Hegedűs Sándor József 8.b, Szabó József Dávid 8.b
Kuprák Ákos 8.c, Simon Áron Domink 8.a, Muhi Balázs 8.b
IV. korcsoport
Diákolimpia
Városi I. hely
Tollaslabda
Mészáros Petra 4.a Diákolimpia Városi I. hely, Megyei I. hely, Országos I. hely
Magyar bajnokság I. hely
Magyar válogatott
Molnár Lívia 4.a Diákolimpia Városi I. hely, Megyei I. hely, országos döntő
Bata Ádám 2.b Diákolimpia Városi I. hely, Megyei I. hely
Bírkózás
Papp Levente 7.b Megyei I., II. hely
Nemzetközi verseny I., II. hely
Országos bajnokság III. hely
Dóró Antal Botond 1.b Megyei II., III hely
Kyokushin Karate
Kis-Simonka Vince 8.a Diákolimpia Országos II. hely
Európa bajnokság IX. hely
Magyar válogatott
Pál Éva 6.b Shogun Kupa II. hely
Tóth Brigitta 2.b, Nagy Károly 2.b
Szilágyi Ida Fruzsina 4.b, Császi Péter Levente 4.b
Shogun Kupa III. hely
Vívás
Szabó Panna 1.a Párbajtőr Megyei I. hely
Aerobik
Kaszás Bettina 2.a, Magos Csenge 2.b, Oláh Zóra 3.a
Kecskés Anna 3.a, Kurucz alexandra 3.a
Szabó Liza Anita 3.a, Névtelen Ágnes 4.a
Diákolimpia
Országos VII. hely
Papp anna 5.b, Kaszás Hédi 6.a, Illés Evelin 6.a
Marton Réka 6.a, Kovács Fanni 7.a
Diákolimpia
Országos III. hely
Magar Kupa VI. hely
Asztalitenisz
Sánta Kinga 6.b Diákolimpia
Megyei I. hely